Streetview Gladiolenstraat 32 Sint Philipsland

Gladiolenstraat 32, 4675 BB Sint Philipsland

115 m² Bouwjaar 1969 3 kamers Label C

Gladiolenstraat 32 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 270 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gladiolenstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gladiolenstraat 32

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint Philipsland

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

21.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

8.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

20.6 km

Buurtinformatie in Sint Philipsland

2180 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
887 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Sint Philipsland
79% Koopwoningen
3.518 Inwoners per km²

Locatie van Gladiolenstraat 32

Vergelijkbare woningen in Sint Philipsland

Veelgestelde vragen over Gladiolenstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Gladiolenstraat 32?

De prijsindicatie voor Gladiolenstraat 32 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Philipsland is €244.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gladiolenstraat 32 zich tot de wijk Sint Philipsland?

Gladiolenstraat 32 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Sint Philipsland. De buurt telt 887 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.518 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gladiolenstraat 32?

Gladiolenstraat 32 is een woonhuis in Sint Philipsland, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gladiolenstraat 32 vergeleken met de buurt?

Gladiolenstraat 32 heeft 115 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Sint Philipsland ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gladiolenstraat 32 en wat betekent dat?

Gladiolenstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gladiolenstraat 32?

Gladiolenstraat 32 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Philipsland?

De wijk Sint Philipsland in Sint Philipsland (Zeeland) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Philipsland?

Vanuit Gladiolenstraat 32 in Sint Philipsland bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 21.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.