Streetview Pastoor Pankenstraat 2 Sint-Oedenrode

Pastoor Pankenstraat 2, 5492 KG Sint-Oedenrode

108 m² Bouwjaar 2010

Pastoor Pankenstraat 2 is een woonhuis in Sint-Oedenrode, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 202 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
202 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Pankenstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint-Oedenrode

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Sint-Oedenrode

1390 Inwoners
590 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Nijnsel
75% Koopwoningen
1.958 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Pankenstraat 2

Vergelijkbare woningen in Sint-Oedenrode

Veelgestelde vragen over Pastoor Pankenstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Pankenstraat 2?

De prijsindicatie voor Pastoor Pankenstraat 2 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijnsel is €387.000. Dat komt neer op circa €3.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Pankenstraat 2 zich tot de wijk Nijnsel?

Pastoor Pankenstraat 2 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Nijnsel. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Pankenstraat 2?

Pastoor Pankenstraat 2 is een woonhuis in Nijnsel, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pastoor Pankenstraat 2 vergeleken met de buurt?

Pastoor Pankenstraat 2 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 202 m². In Nijnsel ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nijnsel?

De wijk Nijnsel in Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijnsel?

Vanuit Pastoor Pankenstraat 2 in Nijnsel bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nijnsel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Pankenstraat 2: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nijnsel?

Recreatie nabij Nijnsel: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Pastoor Pankenstraat 2?

De prijsindicatie ligt rond €200.000 tot €250.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nijnsel is €387.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.