Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 820 m²
- Inhoud
- 672 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Lieshoutseweg 27 B is een woonhuis in Sint-Oedenrode, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 820 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 27 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
11.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
8.9 kmDe prijsindicatie voor Lieshoutseweg 27 B ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijnsel is €387.000. Dat komt neer op circa €2.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLieshoutseweg 27 B is een woonhuis van 138 m² in de wijk Nijnsel. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.958 inwoners per km².
Lieshoutseweg 27 B is een woonhuis in Nijnsel, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lieshoutseweg 27 B heeft 138 m² woonoppervlakte en 672 m³ inhoud. Het perceel is 820 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nijnsel ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lieshoutseweg 27 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Lieshoutseweg 27 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Nijnsel in Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Lieshoutseweg 27 B in Nijnsel bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lieshoutseweg 27 B: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.5 km.