Eengezinswoning, vrijstaande woning Lieshoutseweg 40 Sint-Oedenrode

Lieshoutseweg 40, 5492 HR Sint-Oedenrode

244 m² Bouwjaar 1945 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Lieshoutseweg 40 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint-Oedenrode, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 776 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
776 m²
Inhoud
874 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Lieshoutseweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieshoutseweg 40

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
58.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (208.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Sint-Oedenrode

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Sint-Oedenrode

1390 Inwoners
590 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
588 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Nijnsel
75% Koopwoningen
1.958 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lieshoutseweg 40

Vergelijkbare woningen in Sint-Oedenrode

Veelgestelde vragen over Lieshoutseweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieshoutseweg 40?

De prijsindicatie voor Lieshoutseweg 40 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijnsel is €387.000. Dat komt neer op circa €1.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieshoutseweg 40 zich tot de wijk Nijnsel?

Lieshoutseweg 40 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 244 m² in de wijk Nijnsel. De buurt telt 588 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.958 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieshoutseweg 40?

Lieshoutseweg 40 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nijnsel, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lieshoutseweg 40 vergeleken met de buurt?

Lieshoutseweg 40 heeft 244 m² woonoppervlakte en 874 m³ inhoud. Het perceel is 776 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Nijnsel ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieshoutseweg 40 en wat betekent dat?

Lieshoutseweg 40 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lieshoutseweg 40?

Lieshoutseweg 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 208 m².

Hoe is de woningmarkt in Nijnsel?

De wijk Nijnsel in Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijnsel?

Vanuit Lieshoutseweg 40 in Nijnsel bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 3.1 km.