Streetview Oranje-Nassaulaan 203 Sint-Oedenrode

Oranje-Nassaulaan 203, 5491 HG Sint-Oedenrode

178 m² Bouwjaar 1974 Label C

Oranje-Nassaulaan 203 is een woonhuis in Sint-Oedenrode, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 327 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
327 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oranje-Nassaulaan 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje-Nassaulaan 203

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.8%
CO₂-emissie
33.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Oedenrode

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Sint-Oedenrode

2455 Inwoners
985 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Kienehoef Zuid
81% Koopwoningen
4.444 Inwoners per km²

Locatie van Oranje-Nassaulaan 203

Vergelijkbare woningen in Sint-Oedenrode

Veelgestelde vragen over Oranje-Nassaulaan 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje-Nassaulaan 203?

De prijsindicatie voor Oranje-Nassaulaan 203 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kienehoef Zuid is €433.000. Dat komt neer op circa €2.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje-Nassaulaan 203 zich tot de wijk Kienehoef Zuid?

Oranje-Nassaulaan 203 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Kienehoef Zuid. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje-Nassaulaan 203?

Oranje-Nassaulaan 203 is een woonhuis in Kienehoef Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranje-Nassaulaan 203 vergeleken met de buurt?

Oranje-Nassaulaan 203 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 327 m². In Kienehoef Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje-Nassaulaan 203 en wat betekent dat?

Oranje-Nassaulaan 203 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kienehoef Zuid?

De wijk Kienehoef Zuid in Sint-Oedenrode (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kienehoef Zuid?

Vanuit Oranje-Nassaulaan 203 in Kienehoef Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kienehoef Zuid?