Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
Reutjesweg 72 is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 335 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reutjesweg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
2.4 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
9.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Reutje is €408.000. Dat komt neer op circa €2.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReutjesweg 72 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Reutje. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.598 inwoners per km².
Reutjesweg 72 is een woonhuis in Reutje, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Reutjesweg 72 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². In Reutje ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reutjesweg 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.89 kg/jaar.
De wijk Reutje in Sint Odiliënberg (Limburg) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Reutjesweg 72 in Reutje bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reutjesweg 72: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Reutje: restaurant (2.4 km), cafe (0.2 km).