Streetview Sint Odiliastraat 8 A Sint Odiliënberg

Sint Odiliastraat 8 A, 6077 AG Sint Odiliënberg

214 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Sint Odiliastraat 8 A is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 2120 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
2120 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sint Odiliastraat 8 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Odiliastraat 8 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Sint Odiliënberg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Sint Odiliënberg

2795 Inwoners
1305 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1380 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Sint Odiliënberg
72% Koopwoningen
2.871 Inwoners per km²

Locatie van Sint Odiliastraat 8 A

Vergelijkbare woningen in Sint Odiliënberg

Veelgestelde vragen over Sint Odiliastraat 8 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Odiliastraat 8 A?

De gemiddelde woningwaarde in Sint Odiliënberg is €284.000. Dat komt neer op circa €1.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Odiliastraat 8 A zich tot de wijk Sint Odiliënberg?

Sint Odiliastraat 8 A is een woonhuis van 214 m² in de wijk Sint Odiliënberg. De buurt telt 1.380 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.871 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Odiliastraat 8 A?

Sint Odiliastraat 8 A is een woonhuis in Sint Odiliënberg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sint Odiliastraat 8 A vergeleken met de buurt?

Sint Odiliastraat 8 A heeft 214 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 2120 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Sint Odiliënberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Odiliastraat 8 A en wat betekent dat?

Sint Odiliastraat 8 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Sint Odiliastraat 8 A?

Sint Odiliastraat 8 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Odiliënberg?

De wijk Sint Odiliënberg in Sint Odiliënberg (Limburg) kenmerkt zich door 2.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Odiliënberg?

Vanuit Sint Odiliastraat 8 A in Sint Odiliënberg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.