Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 1200 m²
- Inhoud
- 800 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
De Rijlst 2 C is een woonhuis in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 1200 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Rijlst 2 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
15.3 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
6.7 kmApotheek
7.3 kmZiekenhuis
7.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
16.3 kmDe prijsindicatie voor De Rijlst 2 C ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Nicolaasga is €292.000. Dat komt neer op circa €1.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Rijlst 2 C is een woonhuis van 216 m² in de wijk Sint Nicolaasga. De buurt telt 1.449 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 304 inwoners per km².
De Rijlst 2 C is een woonhuis in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Rijlst 2 C heeft 216 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 1200 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Sint Nicolaasga ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Rijlst 2 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De Rijlst 2 C heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Sint Nicolaasga in Sint Nicolaasga (Friesland) kenmerkt zich door 3.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Rijlst 2 C in Sint Nicolaasga bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Rijlst 2 C: ziekenhuis op 7.3 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 6.7 km.