Eengezinswoning, vrijstaande woning Neptunuslaan 16 Sint Nicolaasga

Neptunuslaan 16, 8521 LH Sint Nicolaasga

159 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Neptunuslaan 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 598 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
598 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Neptunuslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neptunuslaan 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sint Nicolaasga

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

15.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

7.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Sint Nicolaasga

3340 Inwoners
1390 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1449 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Sint Nicolaasga
66% Koopwoningen
304 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Neptunuslaan 16

Vergelijkbare woningen in Sint Nicolaasga

Veelgestelde vragen over Neptunuslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Neptunuslaan 16?

De prijsindicatie voor Neptunuslaan 16 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Nicolaasga is €292.000. Dat komt neer op circa €1.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neptunuslaan 16 zich tot de wijk Sint Nicolaasga?

Neptunuslaan 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 159 m² in de wijk Sint Nicolaasga. De buurt telt 1.449 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 304 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neptunuslaan 16?

Neptunuslaan 16 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neptunuslaan 16 vergeleken met de buurt?

Neptunuslaan 16 heeft 159 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 598 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Sint Nicolaasga ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neptunuslaan 16 en wat betekent dat?

Neptunuslaan 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neptunuslaan 16?

Neptunuslaan 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sint Nicolaasga?

De wijk Sint Nicolaasga in Sint Nicolaasga (Friesland) kenmerkt zich door 3.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Nicolaasga?

Vanuit Neptunuslaan 16 in Sint Nicolaasga bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 15.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.