Eengezinswoning, tussenwoning Jhr F J J van Eijsingastraat 4 Sint Nicolaasga

Jhr F J J van Eijsingastraat 4, 8521 JG Sint Nicolaasga

76 m² Bouwjaar 1951 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 140 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jhr F J J van Eijsingastraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jhr F J J van Eijsingastraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

15.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

7.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.3 km

Buurtinformatie in Sint Nicolaasga

3340 Inwoners
1390 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1449 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Sint Nicolaasga
66% Koopwoningen
304 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jhr F J J van Eijsingastraat 4

Vergelijkbare woningen in Sint Nicolaasga

Veelgestelde vragen over Jhr F J J van Eijsingastraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Jhr F J J van Eijsingastraat 4?

De prijsindicatie voor Jhr F J J van Eijsingastraat 4 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Nicolaasga is €292.000. Dat komt neer op circa €3.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jhr F J J van Eijsingastraat 4 zich tot de wijk Sint Nicolaasga?

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 76 m² in de wijk Sint Nicolaasga. De buurt telt 1.449 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 304 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jhr F J J van Eijsingastraat 4?

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint Nicolaasga, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jhr F J J van Eijsingastraat 4 vergeleken met de buurt?

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 heeft 76 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sint Nicolaasga ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jhr F J J van Eijsingastraat 4 en wat betekent dat?

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jhr F J J van Eijsingastraat 4?

Jhr F J J van Eijsingastraat 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Nicolaasga?

De wijk Sint Nicolaasga in Sint Nicolaasga (Friesland) kenmerkt zich door 3.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.