Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 382 m²
- Inhoud
- 1527 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 3
Hemelrijkstraat 43 is een woonhuis in Sint-Michielsgestel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 382 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hemelrijkstraat 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
6.1 kmDe prijsindicatie voor Hemelrijkstraat 43 ligt rond €1.265.000 tot €1.515.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders is €667.000. Dat komt neer op circa €1.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHemelrijkstraat 43 is een woonhuis van 382 m² in de wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 57 inwoners per km².
Hemelrijkstraat 43 is een woonhuis in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hemelrijkstraat 43 heeft 382 m² woonoppervlakte en 1527 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hemelrijkstraat 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hemelrijkstraat 43 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders in Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hemelrijkstraat 43 in Verspr.h. Sint-Michielsgestelse polders bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.5 km.