Streetview Mgr.Hermuslaan 66 A Sint-Michielsgestel

Mgr.Hermuslaan 66 A, 5271 RK Sint-Michielsgestel

484 m² Bouwjaar 1993 Label A

Mgr.Hermuslaan 66 A is een woonhuis in Sint-Michielsgestel, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 484 m² en een perceel van 1740 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
484 m²
Perceeloppervlakte
1740 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mgr.Hermuslaan 66 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mgr.Hermuslaan 66 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Sint-Michielsgestel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Sint-Michielsgestel

4045 Inwoners
1725 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1732 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Theereheide
80% Koopwoningen
3.298 Inwoners per km²

Locatie van Mgr.Hermuslaan 66 A

Vergelijkbare woningen in Sint-Michielsgestel

Veelgestelde vragen over Mgr.Hermuslaan 66 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Mgr.Hermuslaan 66 A?

De prijsindicatie voor Mgr.Hermuslaan 66 A ligt rond €955.000 tot €1.205.000. De gemiddelde woningwaarde in Theereheide is €432.000. Dat komt neer op circa €893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mgr.Hermuslaan 66 A zich tot de wijk Theereheide?

Mgr.Hermuslaan 66 A is een woonhuis van 484 m² in de wijk Theereheide. De buurt telt 1.732 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mgr.Hermuslaan 66 A?

Mgr.Hermuslaan 66 A is een woonhuis in Theereheide, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mgr.Hermuslaan 66 A vergeleken met de buurt?

Mgr.Hermuslaan 66 A heeft 484 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1740 m². In Theereheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mgr.Hermuslaan 66 A en wat betekent dat?

Mgr.Hermuslaan 66 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Theereheide?

De wijk Theereheide in Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theereheide?

Vanuit Mgr.Hermuslaan 66 A in Theereheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theereheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mgr.Hermuslaan 66 A: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.