Hoekwoning Gouden Regenstraat 12 Sint-Michielsgestel

Gouden Regenstraat 12, 5271 JW Sint-Michielsgestel

91 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Gouden Regenstraat 12 is een hoekwoning in Sint-Michielsgestel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 225 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
91 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gouden Regenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouden Regenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Michielsgestel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Sint-Michielsgestel

4045 Inwoners
1725 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1732 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Theereheide
80% Koopwoningen
3.298 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gouden Regenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Sint-Michielsgestel

Veelgestelde vragen over Gouden Regenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouden Regenstraat 12?

De prijsindicatie voor Gouden Regenstraat 12 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Theereheide is €432.000. Dat komt neer op circa €4.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouden Regenstraat 12 zich tot de wijk Theereheide?

Gouden Regenstraat 12 is een hoekwoning van 91 m² in de wijk Theereheide. De buurt telt 1.732 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouden Regenstraat 12?

Gouden Regenstraat 12 is een hoekwoning in Theereheide, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gouden Regenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Gouden Regenstraat 12 heeft 91 m² woonoppervlakte en 91 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Theereheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouden Regenstraat 12 en wat betekent dat?

Gouden Regenstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gouden Regenstraat 12?

Gouden Regenstraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theereheide?

De wijk Theereheide in Sint-Michielsgestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theereheide?

Vanuit Gouden Regenstraat 12 in Theereheide bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.