Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 276 m²
- Perceeloppervlakte
- 430 m²
Hogeweg 37 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 430 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
20.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
11.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
11.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
19.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogeweg 37 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².
Hogeweg 37 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hogeweg 37 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 430 m². In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hogeweg 37 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hogeweg 37: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 11.6 km.
Recreatie nabij Sint-Maartensdijk: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Hogeweg 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sint-Maartensdijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.