Eengezinswoning, tussenwoning Markt 37 Sint-Maartensdijk

Markt 37, 4695 CG Sint-Maartensdijk

101 m² Bouwjaar 1916 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Markt 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 303 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
303 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Markt 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Markt 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.22 kg/m²

Tuin
Ja (162.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

19.6 km

Buurtinformatie in Sint-Maartensdijk

3175 Inwoners
1435 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1421 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Sint-Maartensdijk
62% Koopwoningen
2.869 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Markt 37

Vergelijkbare woningen in Sint-Maartensdijk

Veelgestelde vragen over Markt 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Markt 37?

De prijsindicatie voor Markt 37 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €2.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Markt 37 zich tot de wijk Sint-Maartensdijk?

Markt 37 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Markt 37?

Markt 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Markt 37 vergeleken met de buurt?

Markt 37 heeft 101 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 303 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Markt 37 en wat betekent dat?

Markt 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Markt 37?

Markt 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 162 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint-Maartensdijk?

De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Maartensdijk?

Vanuit Markt 37 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.