Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
Markt 30 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 249 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Markt 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
20.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
11.6 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
11.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
19.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint-Maartensdijk is €216.000. Dat komt neer op circa €1.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarkt 30 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Sint-Maartensdijk. De buurt telt 1.421 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.869 inwoners per km².
Markt 30 is een woonhuis in Sint-Maartensdijk, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Markt 30 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 249 m². In Sint-Maartensdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Markt 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sint-Maartensdijk in Sint-Maartensdijk (Zeeland) kenmerkt zich door 3.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Markt 30 in Sint-Maartensdijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Markt 30: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 11.6 km.
Recreatie nabij Sint-Maartensdijk: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).