Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 775 m²
- Perceeloppervlakte
- 2890 m²
Grote Sloot 141 is een woonhuis in Sint Maartensbrug, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 775 m² en een perceel van 2890 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Sloot 141
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
7.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Sint Maartensbrug is €446.000. Dat komt neer op circa €575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Sloot 141 is een woonhuis van 775 m² in de wijk Buitengebied Sint Maartensbrug. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².
Grote Sloot 141 is een woonhuis in Buitengebied Sint Maartensbrug, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grote Sloot 141 heeft 775 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2890 m². In Buitengebied Sint Maartensbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Sint Maartensbrug in Sint Maartensbrug (Noord-Holland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Grote Sloot 141 in Buitengebied Sint Maartensbrug bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Sloot 141: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 6.8 km.
Recreatie nabij Buitengebied Sint Maartensbrug: restaurant (2 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Grote Sloot 141 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Sint Maartensbrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.