Eengezinswoning, geschakelde woning Brouwerijstraat 10 Sint Jansteen

Brouwerijstraat 10, 4564 EG Sint Jansteen

96 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Brouwerijstraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Sint Jansteen, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brouwerijstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwerijstraat 10

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Sint Jansteen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

49.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

1100 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Walhoek
63% Koopwoningen
1.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwerijstraat 10

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Brouwerijstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwerijstraat 10?

De prijsindicatie voor Brouwerijstraat 10 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Walhoek is €246.000. Dat komt neer op circa €2.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwerijstraat 10 zich tot de wijk Walhoek?

Brouwerijstraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 96 m² in de wijk Walhoek. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwerijstraat 10?

Brouwerijstraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Walhoek, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brouwerijstraat 10 vergeleken met de buurt?

Brouwerijstraat 10 heeft 96 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Walhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwerijstraat 10 en wat betekent dat?

Brouwerijstraat 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-10-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brouwerijstraat 10?

Brouwerijstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Walhoek?

De wijk Walhoek in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walhoek?

Vanuit Brouwerijstraat 10 in Walhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 49.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.