Streetview Brouwerijstraat 19 Sint Jansteen

Brouwerijstraat 19, 4564 ED Sint Jansteen

213 m² Bouwjaar 1949

Brouwerijstraat 19 is een woonhuis in Sint Jansteen, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 443 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
443 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Brouwerijstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint Jansteen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

49.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

1100 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Walhoek
63% Koopwoningen
1.400 Inwoners per km²

Locatie van Brouwerijstraat 19

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Brouwerijstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwerijstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Walhoek is €246.000. Dat komt neer op circa €1.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwerijstraat 19 zich tot de wijk Walhoek?

Brouwerijstraat 19 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Walhoek. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwerijstraat 19?

Brouwerijstraat 19 is een woonhuis in Walhoek, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brouwerijstraat 19 vergeleken met de buurt?

Brouwerijstraat 19 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 443 m². In Walhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Walhoek?

De wijk Walhoek in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walhoek?

Vanuit Brouwerijstraat 19 in Walhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 49.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Walhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brouwerijstraat 19: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Walhoek?

Recreatie nabij Walhoek: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Brouwerijstraat 19?

Een woningrapport voor Brouwerijstraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Walhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.