Streetview Heerstraat 16 A Sint Jansteen

Heerstraat 16 A, 4564 EC Sint Jansteen

320 m² Bouwjaar 2008

Heerstraat 16 A is een woonhuis in Sint Jansteen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m² en een perceel van 2732 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
320 m²
Perceeloppervlakte
2732 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heerstraat 16 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint Jansteen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

48.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

495 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
247 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Gedelfte
90% Koopwoningen
822 Inwoners per km²

Locatie van Heerstraat 16 A

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Heerstraat 16 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Heerstraat 16 A?

De gemiddelde woningwaarde in Gedelfte is €300.000. Dat komt neer op circa €938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heerstraat 16 A zich tot de wijk Gedelfte?

Heerstraat 16 A is een woonhuis van 320 m² in de wijk Gedelfte. De buurt telt 247 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heerstraat 16 A?

Heerstraat 16 A is een woonhuis in Gedelfte, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Heerstraat 16 A vergeleken met de buurt?

Heerstraat 16 A heeft 320 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2732 m². In Gedelfte ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Gedelfte?

De wijk Gedelfte in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gedelfte?

Vanuit Heerstraat 16 A in Gedelfte bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 48.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gedelfte?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heerstraat 16 A: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Gedelfte?

Recreatie nabij Gedelfte: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Heerstraat 16 A?

Een woningrapport voor Heerstraat 16 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gedelfte. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.