eengezinswoning Jos Everaardstraat 9 Sint Jansteen

Jos Everaardstraat 9, 4564 CL Sint Jansteen

122 m² Bouwjaar 1949 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Jos Everaardstraat 9 is een eengezinswoning in Sint Jansteen, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 456 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
456 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Jos Everaardstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jos Everaardstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.9%
CO₂-emissie
33.99 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

1560 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
698 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Polderken
81% Koopwoningen
3.279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jos Everaardstraat 9

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Jos Everaardstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jos Everaardstraat 9?

De prijsindicatie voor Jos Everaardstraat 9 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderken is €288.000. Dat komt neer op circa €2.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jos Everaardstraat 9 zich tot de wijk Polderken?

Jos Everaardstraat 9 is een eengezinswoning van 122 m² in de wijk Polderken. De buurt telt 698 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jos Everaardstraat 9?

Jos Everaardstraat 9 is een eengezinswoning in Polderken, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jos Everaardstraat 9 vergeleken met de buurt?

Jos Everaardstraat 9 heeft 122 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 456 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Polderken ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jos Everaardstraat 9 en wat betekent dat?

Jos Everaardstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jos Everaardstraat 9?

Jos Everaardstraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Polderken?

De wijk Polderken in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderken?

Vanuit Jos Everaardstraat 9 in Polderken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.