Streetview Hemelstraat 11 Sint Jansteen

Hemelstraat 11, 4564 BA Sint Jansteen

292 m² Bouwjaar 1925

Hemelstraat 11 is een woonhuis in Sint Jansteen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 820 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
820 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hemelstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sint Jansteen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Sint Jansteen

1560 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
698 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Polderken
81% Koopwoningen
3.279 Inwoners per km²

Locatie van Hemelstraat 11

Vergelijkbare woningen in Sint Jansteen

Veelgestelde vragen over Hemelstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hemelstraat 11?

De prijsindicatie voor Hemelstraat 11 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderken is €288.000. Dat komt neer op circa €986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hemelstraat 11 zich tot de wijk Polderken?

Hemelstraat 11 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Polderken. De buurt telt 698 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hemelstraat 11?

Hemelstraat 11 is een woonhuis in Polderken, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hemelstraat 11 vergeleken met de buurt?

Hemelstraat 11 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 820 m². In Polderken ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Polderken?

De wijk Polderken in Sint Jansteen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderken?

Vanuit Hemelstraat 11 in Polderken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Polderken?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hemelstraat 11: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Polderken?

Recreatie nabij Polderken: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hemelstraat 11?