Bovenwoning De Merret 4 Sint Anthonis

De Merret 4, 5845 DA Sint Anthonis

123 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Merret 4 is een bovenwoning in Sint Anthonis, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 3 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
123 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Vraagprijs
€ 300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2007 tot 2011
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Merret 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Merret 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.90 kWh/m²
CO₂-emissie
33.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Sint Anthonis

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

5,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

14,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Sint Anthonis

De Merret 4 ligt in de buurt Sint Anthonis in Sint Anthonis. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.460 inwoners en 1.711 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 65% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 377.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

3460 Inwoners
1605 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1711 Woningvoorraad
€377.000 Gem. WOZ-waarde Sint Anthonis
65% Koopwoningen
2.833 Inwoners per km²

Locatie van De Merret 4

Officiële bekendmakingen rond De Merret 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 87 meter

Objectvergunning verleend voor het realiseren van een bouwplaats 21-04 t/m 16-07-2027 Brink 3 5845 BH Sint Anthonis

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 87 meter

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Zenzo MV VOF, Brink 3, 5845 BH te Sint Anthonis

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 87 meter

Verkeersbesluit voor het instellen van tijdelijke verkeersmaatregelen in verband met het evenement Kunstdorp op de 1e zondag van september te St. Anthonis

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Sint Anthonis

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Sint Anthonis. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Merret 4

Wat is de geschatte woningwaarde van De Merret 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sint Anthonis €377.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Merret 4 zich tot de CBS-buurt Sint Anthonis?

De Merret 4 is een bovenwoning van 123 m² in de CBS-buurt Sint Anthonis. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.711 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.833 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Merret 4?

De Merret 4 is een bovenwoning in Sint Anthonis, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Merret 4 vergeleken met de buurt?

De Merret 4 heeft 123 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sint Anthonis €377.000.

Wat is het energielabel van De Merret 4 en wat betekent dat?

De Merret 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Merret 4?

De Merret 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anthonis?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Sint Anthonis in Sint Anthonis (Noord-Brabant) 3.460 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €377.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sint Anthonis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sint Anthonis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 5,4 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Sint Anthonis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sint Anthonis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,2 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 3,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Sint Anthonis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Sint Anthonis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Merret 4?

De Merret 4 is verkocht in de periode 2007 tot 2011. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Sint Anthonis €377.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Merret 4?

Een woningrapport voor De Merret 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Sint Anthonis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Sint Anthonis presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars