Streetview Klipper 45 Sint-Annaland

Klipper 45, 4697 HL Sint-Annaland

183 m² Bouwjaar 2011 Label A

Klipper 45 is een woonhuis in Sint-Annaland, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 365 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
365 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Klipper 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klipper 45

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sint-Annaland

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

21 km

Buurtinformatie in Sint-Annaland

3840 Inwoners
1570 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1649 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Sint-Annaland
72% Koopwoningen
2.486 Inwoners per km²

Locatie van Klipper 45

Vergelijkbare woningen in Sint-Annaland

Veelgestelde vragen over Klipper 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Klipper 45?

De gemiddelde woningwaarde in Sint-Annaland is €241.000. Dat komt neer op circa €1.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klipper 45 zich tot de wijk Sint-Annaland?

Klipper 45 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Sint-Annaland. De buurt telt 1.649 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klipper 45?

Klipper 45 is een woonhuis in Sint-Annaland, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klipper 45 vergeleken met de buurt?

Klipper 45 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Sint-Annaland ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klipper 45 en wat betekent dat?

Klipper 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sint-Annaland?

De wijk Sint-Annaland in Sint-Annaland (Zeeland) kenmerkt zich door 3.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Vanuit Klipper 45 in Sint-Annaland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sint-Annaland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klipper 45: ziekenhuis op 12.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 12.9 km.