Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 539 m²
Burgemeester Elmersstraat 100 is een woonhuis in Sijbekarspel, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 539 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Elmersstraat 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
3.9 kmTreinstation
9.2 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
9.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
4 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sijbekarspel Centrum is €359.000. Dat komt neer op circa €1.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Elmersstraat 100 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Sijbekarspel Centrum. De buurt telt 262 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.697 inwoners per km².
Burgemeester Elmersstraat 100 is een woonhuis in Sijbekarspel Centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Elmersstraat 100 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 539 m². In Sijbekarspel Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Sijbekarspel Centrum in Sijbekarspel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Burgemeester Elmersstraat 100 in Sijbekarspel Centrum bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Elmersstraat 100: ziekenhuis op 9.1 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.5 km.
Recreatie nabij Sijbekarspel Centrum: restaurant (0.5 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Burgemeester Elmersstraat 100 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sijbekarspel Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.