Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Perceeloppervlakte
- 3030 m²
- Inhoud
- 970 m³
- Kamers
- 6
Kleine Horsterweg 5 is een woonhuis in Siebengewald, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 3030 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €448.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleine Horsterweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
5.7 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
5.8 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
9.2 kmApotheek
6.2 kmZiekenhuis
14.1 kmRestaurant
2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
7.2 kmBioscoop
17.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Siebengewald Buitengebied is €448.000. Dat komt neer op circa €1.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleine Horsterweg 5 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Siebengewald Buitengebied. De buurt telt 228 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 44 inwoners per km².
Kleine Horsterweg 5 is een woonhuis in Siebengewald Buitengebied, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kleine Horsterweg 5 heeft 275 m² woonoppervlakte en 970 m³ inhoud. Het perceel is 3030 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Siebengewald Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €448.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleine Horsterweg 5 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Kleine Horsterweg 5 heeft 6 kamers.
De wijk Siebengewald Buitengebied in Siebengewald (Limburg) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €448.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kleine Horsterweg 5 in Siebengewald Buitengebied bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 5.8 km.