Streetview S. Korfmakerstrjitte 25 Sibrandabuorren

S. Korfmakerstrjitte 25, 8647 SK Sibrandabuorren

158 m² Bouwjaar 1994 5 kamers Label A

S. Korfmakerstrjitte 25 is een woonhuis in Sibrandabuorren, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 885 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
885 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor S. Korfmakerstrjitte 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel S. Korfmakerstrjitte 25

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Sibrandabuorren

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

6.4 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

3.1 km
Horeca

Café

6.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Sibrandabuorren

345 Inwoners
150 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
151 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Sibrandabuorren
80% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Locatie van S. Korfmakerstrjitte 25

Vergelijkbare woningen in Sibrandabuorren

Veelgestelde vragen over S. Korfmakerstrjitte 25

Wat is de geschatte woningwaarde van S. Korfmakerstrjitte 25?

De prijsindicatie voor S. Korfmakerstrjitte 25 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Sibrandabuorren is €295.000. Dat komt neer op circa €1.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt S. Korfmakerstrjitte 25 zich tot de wijk Sibrandabuorren?

S. Korfmakerstrjitte 25 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Sibrandabuorren. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op S. Korfmakerstrjitte 25?

S. Korfmakerstrjitte 25 is een woonhuis in Sibrandabuorren, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is S. Korfmakerstrjitte 25 vergeleken met de buurt?

S. Korfmakerstrjitte 25 heeft 158 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Het perceel is 885 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sibrandabuorren ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van S. Korfmakerstrjitte 25 en wat betekent dat?

S. Korfmakerstrjitte 25 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van S. Korfmakerstrjitte 25?

S. Korfmakerstrjitte 25 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sibrandabuorren?

De wijk Sibrandabuorren in Sibrandabuorren (Friesland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sibrandabuorren?

Vanuit S. Korfmakerstrjitte 25 in Sibrandabuorren bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 6.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2 km.