Streetview Pastorijbuorren 25 Sexbierum

Pastorijbuorren 25, 8855 HS Sexbierum

135 m² Bouwjaar 2000

Pastorijbuorren 25 is een woonhuis in Sexbierum, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 537 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
537 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pastorijbuorren 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Sexbierum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

5.4 km
Horeca

Café

7.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7.6 km
Cultuur

Bioscoop

23.1 km

Buurtinformatie in Sexbierum

1455 Inwoners
665 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde Sexbierum
56% Koopwoningen
2.499 Inwoners per km²

Locatie van Pastorijbuorren 25

Vergelijkbare woningen in Sexbierum

Veelgestelde vragen over Pastorijbuorren 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastorijbuorren 25?

De gemiddelde woningwaarde in Sexbierum is €202.000. Dat komt neer op circa €1.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastorijbuorren 25 zich tot de wijk Sexbierum?

Pastorijbuorren 25 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Sexbierum. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastorijbuorren 25?

Pastorijbuorren 25 is een woonhuis in Sexbierum, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastorijbuorren 25 vergeleken met de buurt?

Pastorijbuorren 25 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 537 m². In Sexbierum ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sexbierum?

De wijk Sexbierum in Sexbierum (Friesland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sexbierum?

Vanuit Pastorijbuorren 25 in Sexbierum bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sexbierum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pastorijbuorren 25: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 6.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sexbierum?

Recreatie nabij Sexbierum: restaurant (5.4 km), cafe (7.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pastorijbuorren 25?

Een woningrapport voor Pastorijbuorren 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sexbierum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.