Streetview Zevenmeersveenweg 14 Sellingen

Zevenmeersveenweg 14, 9551 VV Sellingen

146 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Zevenmeersveenweg 14 is een woonhuis in Sellingen, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 2945 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
2945 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zevenmeersveenweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenmeersveenweg 14

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sellingen

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

4.9 km
Vervoer

Treinstation

23.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

7.7 km
Cultuur

Bioscoop

14.9 km

Buurtinformatie in Sellingen

225 Inwoners
90 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€382.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet
84% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Locatie van Zevenmeersveenweg 14

Vergelijkbare woningen in Sellingen

Veelgestelde vragen over Zevenmeersveenweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenmeersveenweg 14?

De prijsindicatie voor Zevenmeersveenweg 14 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet is €382.000. Dat komt neer op circa €2.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenmeersveenweg 14 zich tot de wijk Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet?

Zevenmeersveenweg 14 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenmeersveenweg 14?

Zevenmeersveenweg 14 is een woonhuis in Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zevenmeersveenweg 14 vergeleken met de buurt?

Zevenmeersveenweg 14 heeft 146 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 2945 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenmeersveenweg 14 en wat betekent dat?

Zevenmeersveenweg 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-12-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenmeersveenweg 14?

Zevenmeersveenweg 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet?

De wijk Verspr.h. tussen Harpel en Sellingerbeet in Sellingen (Groningen) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.