Eengezinswoning, tussenwoning Meidoornplantsoen 57 Schoorl

Meidoornplantsoen 57, 1871 SK Schoorl

106 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Meidoornplantsoen 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schoorl, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Meidoornplantsoen 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meidoornplantsoen 57

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.8 kg/m²

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schoorl

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Schoorl

3295 Inwoners
1555 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1618 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Schoorl met Bregtdorp
70% Koopwoningen
384 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meidoornplantsoen 57

Vergelijkbare woningen in Schoorl

Veelgestelde vragen over Meidoornplantsoen 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Meidoornplantsoen 57?

De prijsindicatie voor Meidoornplantsoen 57 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Schoorl met Bregtdorp is €548.000. Dat komt neer op circa €5.170 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meidoornplantsoen 57 zich tot de wijk Schoorl met Bregtdorp?

Meidoornplantsoen 57 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Schoorl met Bregtdorp. De buurt telt 1.618 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meidoornplantsoen 57?

Meidoornplantsoen 57 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schoorl met Bregtdorp, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meidoornplantsoen 57 vergeleken met de buurt?

Meidoornplantsoen 57 heeft 106 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schoorl met Bregtdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meidoornplantsoen 57 en wat betekent dat?

Meidoornplantsoen 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meidoornplantsoen 57?

Meidoornplantsoen 57 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Schoorl met Bregtdorp?

De wijk Schoorl met Bregtdorp in Schoorl (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoorl met Bregtdorp?