Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
President Kennedystraat 28 is een woonhuis in Schinveld, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 309 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor President Kennedystraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
9.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schinveld is €249.000. Dat komt neer op circa €1.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPresident Kennedystraat 28 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Schinveld. De buurt telt 2.198 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.677 inwoners per km².
President Kennedystraat 28 is een woonhuis in Schinveld, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
President Kennedystraat 28 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 309 m². In Schinveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
President Kennedystraat 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schinveld in Schinveld (Limburg) kenmerkt zich door 4.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit President Kennedystraat 28 in Schinveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van President Kennedystraat 28: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.5 km.