Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning President Kennedystraat 37 Schinveld

President Kennedystraat 37, 6451 AT Schinveld

102 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 3 slaapkamers Label E

President Kennedystraat 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schinveld, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 323 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor President Kennedystraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Kennedystraat 37

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.07 kg/m²

Tuin
Ja (155.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schinveld

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Schinveld

4645 Inwoners
2155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2198 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Schinveld
69% Koopwoningen
1.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Kennedystraat 37

Vergelijkbare woningen in Schinveld

Veelgestelde vragen over President Kennedystraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van President Kennedystraat 37?

De prijsindicatie voor President Kennedystraat 37 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Schinveld is €249.000. Dat komt neer op circa €2.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Kennedystraat 37 zich tot de wijk Schinveld?

President Kennedystraat 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 102 m² in de wijk Schinveld. De buurt telt 2.198 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Kennedystraat 37?

President Kennedystraat 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Schinveld, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Kennedystraat 37 vergeleken met de buurt?

President Kennedystraat 37 heeft 102 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Schinveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Kennedystraat 37 en wat betekent dat?

President Kennedystraat 37 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Kennedystraat 37?

President Kennedystraat 37 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 155 m².

Hoe is de woningmarkt in Schinveld?

De wijk Schinveld in Schinveld (Limburg) kenmerkt zich door 4.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schinveld?