Vrijstaande woning Grachtstraat 50 B Schin op Geul

Grachtstraat 50 B, 6305 AP Schin op Geul

255 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Grachtstraat 50 B is een vrijstaande woning in Schin op Geul, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 455 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
835 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Grachtstraat 50 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grachtstraat 50 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Schin op Geul

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Schin op Geul

350 Inwoners
175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
182 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Strucht
74% Koopwoningen
1.726 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grachtstraat 50 B

Vergelijkbare woningen in Schin op Geul

Veelgestelde vragen over Grachtstraat 50 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Grachtstraat 50 B?

De prijsindicatie voor Grachtstraat 50 B ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Strucht is €309.000. Dat komt neer op circa €1.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grachtstraat 50 B zich tot de wijk Strucht?

Grachtstraat 50 B is een vrijstaande woning van 255 m² in de wijk Strucht. De buurt telt 182 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grachtstraat 50 B?

Grachtstraat 50 B is een vrijstaande woning in Strucht, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Grachtstraat 50 B vergeleken met de buurt?

Grachtstraat 50 B heeft 255 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Strucht ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grachtstraat 50 B en wat betekent dat?

Grachtstraat 50 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Grachtstraat 50 B?

Grachtstraat 50 B heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Strucht?

De wijk Strucht in Schin op Geul (Limburg) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Strucht?

Vanuit Grachtstraat 50 B in Strucht bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.1 km.