Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 143 m²
Oetelaarsestraat 51 is een woonhuis in Schijndel, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €672.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oetelaarsestraat 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
8.5 kmRestaurant
2 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Oetelaar is €672.000. Dat komt neer op circa €4.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOetelaarsestraat 51 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Buitengebied Oetelaar. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 73 inwoners per km².
Oetelaarsestraat 51 is een woonhuis in Buitengebied Oetelaar, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oetelaarsestraat 51 heeft 143 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Oetelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €672.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Oetelaar in Schijndel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €672.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Oetelaarsestraat 51 in Buitengebied Oetelaar bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oetelaarsestraat 51: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Buitengebied Oetelaar: restaurant (2 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Oetelaarsestraat 51 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Oetelaar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.