Streetview Langestreek om de Noord 4 Schiermonnikoog

Langestreek om de Noord 4, 9166 NW Schiermonnikoog

52 m² Bouwjaar 1973

Langestreek om de Noord 4 is een woonhuis in Schiermonnikoog, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €381.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Langestreek om de Noord 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiermonnikoog

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

39.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

15.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

57.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

23.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

57.1 km

Buurtinformatie in Schiermonnikoog

900 Inwoners
545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€381.000 Gem. woningwaarde Schiermonnikoog
53% Koopwoningen
1.087 Inwoners per km²

Locatie van Langestreek om de Noord 4

Vergelijkbare woningen in Schiermonnikoog

Veelgestelde vragen over Langestreek om de Noord 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Langestreek om de Noord 4?

De gemiddelde woningwaarde in Schiermonnikoog is €381.000. Dat komt neer op circa €7.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langestreek om de Noord 4 zich tot de wijk Schiermonnikoog?

Langestreek om de Noord 4 is een woonhuis van 52 m² in de wijk Schiermonnikoog. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.087 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langestreek om de Noord 4?

Langestreek om de Noord 4 is een woonhuis in Schiermonnikoog, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langestreek om de Noord 4 vergeleken met de buurt?

Langestreek om de Noord 4 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Schiermonnikoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €381.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schiermonnikoog?

De wijk Schiermonnikoog in Schiermonnikoog (Friesland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €381.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiermonnikoog?

Vanuit Langestreek om de Noord 4 in Schiermonnikoog bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 39.1 km, snelwegoprit op 15.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schiermonnikoog?

Zorg en onderwijs in de buurt van Langestreek om de Noord 4: ziekenhuis op 57.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schiermonnikoog?

Recreatie nabij Schiermonnikoog: restaurant (0.3 km), cafe (23.5 km).