Streetview Polderweg 84 Schiedam

Polderweg 84, 3125 KE Schiedam

89 m² Bouwjaar 1900 4 kamers Label E

Polderweg 84 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 210 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
210 m²
Inhoud
276 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Polderweg 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Polderweg 84

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

380 Inwoners
160 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
151 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Polderwetering
85% Koopwoningen
391 Inwoners per km²

Locatie van Polderweg 84

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Polderweg 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Polderweg 84?

De prijsindicatie voor Polderweg 84 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderwetering is €577.000. Dat komt neer op circa €6.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Polderweg 84 zich tot de wijk Polderwetering?

Polderweg 84 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Polderwetering. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 391 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Polderweg 84?

Polderweg 84 is een woonhuis in Polderwetering, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Polderweg 84 vergeleken met de buurt?

Polderweg 84 heeft 89 m² woonoppervlakte en 276 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Polderwetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Polderweg 84 en wat betekent dat?

Polderweg 84 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Polderweg 84?

Polderweg 84 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Polderwetering?

De wijk Polderwetering in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderwetering?

Vanuit Polderweg 84 in Polderwetering bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.