Streetview Broekkade 6 Schiedam

Broekkade 6, 3125 KA Schiedam

350 m² Bouwjaar 1981 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Broekkade 6 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 9780 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
350 m²
Perceeloppervlakte
9780 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Broekkade 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekkade 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.43
CO₂-emissie
20.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

380 Inwoners
160 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
151 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Polderwetering
85% Koopwoningen
391 Inwoners per km²

Locatie van Broekkade 6

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Broekkade 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekkade 6?

De prijsindicatie voor Broekkade 6 ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderwetering is €577.000. Dat komt neer op circa €1.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekkade 6 zich tot de wijk Polderwetering?

Broekkade 6 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Polderwetering. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 391 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekkade 6?

Broekkade 6 is een woonhuis in Polderwetering, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Broekkade 6 vergeleken met de buurt?

Broekkade 6 heeft 350 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 9780 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Polderwetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekkade 6 en wat betekent dat?

Broekkade 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekkade 6?

Broekkade 6 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Polderwetering?

De wijk Polderwetering in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderwetering?

Vanuit Broekkade 6 in Polderwetering bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.