Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
Broekkade 30 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Broekkade 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Polderwetering is €577.000. Dat komt neer op circa €5.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBroekkade 30 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Polderwetering. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 391 inwoners per km².
Broekkade 30 is een woonhuis in Polderwetering, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Broekkade 30 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Polderwetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Polderwetering in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Broekkade 30 in Polderwetering bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Broekkade 30: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Polderwetering: restaurant (1.9 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Broekkade 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Polderwetering. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.