Streetview Alfred Nobelborg 17 Schiedam

Alfred Nobelborg 17, 3124 TE Schiedam

184 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Alfred Nobelborg 17 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 372 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
372 m²
Inhoud
703 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Alfred Nobelborg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alfred Nobelborg 17

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1765 Inwoners
650 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
652 Woningvoorraad
€460.000 Gem. woningwaarde Sveaborg en Sveadal
84% Koopwoningen
6.233 Inwoners per km²

Locatie van Alfred Nobelborg 17

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Alfred Nobelborg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Alfred Nobelborg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Sveaborg en Sveadal is €460.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alfred Nobelborg 17 zich tot de wijk Sveaborg en Sveadal?

Alfred Nobelborg 17 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Sveaborg en Sveadal. De buurt telt 652 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alfred Nobelborg 17?

Alfred Nobelborg 17 is een woonhuis in Sveaborg en Sveadal, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Alfred Nobelborg 17 vergeleken met de buurt?

Alfred Nobelborg 17 heeft 184 m² woonoppervlakte en 703 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Sveaborg en Sveadal ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alfred Nobelborg 17 en wat betekent dat?

Alfred Nobelborg 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alfred Nobelborg 17?

Alfred Nobelborg 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sveaborg en Sveadal?

De wijk Sveaborg en Sveadal in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sveaborg en Sveadal?

Vanuit Alfred Nobelborg 17 in Sveaborg en Sveadal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.