Streetview Thorholm 4 Schiedam

Thorholm 4, 3124 SH Schiedam

232 m² Bouwjaar 2002 6 kamers Label A

Thorholm 4 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 450 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Thorholm 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorholm 4

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

445 Inwoners
155 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
155 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Sveaholm
98% Koopwoningen
6.237 Inwoners per km²

Locatie van Thorholm 4

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Thorholm 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorholm 4?

De prijsindicatie voor Thorholm 4 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Sveaholm is €505.000. Dat komt neer op circa €2.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorholm 4 zich tot de wijk Sveaholm?

Thorholm 4 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Sveaholm. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.237 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorholm 4?

Thorholm 4 is een woonhuis in Sveaholm, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Thorholm 4 vergeleken met de buurt?

Thorholm 4 heeft 232 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Sveaholm ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorholm 4 en wat betekent dat?

Thorholm 4 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Thorholm 4?

Thorholm 4 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sveaholm?

De wijk Sveaholm in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sveaholm?

Vanuit Thorholm 4 in Sveaholm bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sveaholm?

Zorg en onderwijs in de buurt van Thorholm 4: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2 km.