Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
Kerkweg 56 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 210 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Kerkweg 56 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderwetering is €577.000. Dat komt neer op circa €4.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkweg 56 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Polderwetering. De buurt telt 151 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 391 inwoners per km².
Kerkweg 56 is een woonhuis in Polderwetering, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kerkweg 56 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 210 m². In Polderwetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Polderwetering in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kerkweg 56 in Polderwetering bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkweg 56: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Polderwetering: restaurant (1.9 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €205.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Polderwetering is €577.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.