Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 647 m²
- Perceeloppervlakte
- 2890 m²
Groeneweg 31 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 647 m² en een perceel van 2890 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.104.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Groeneweg 31 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordkethelpolder is €1.104.000. Dat komt neer op circa €1.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroeneweg 31 is een woonhuis van 647 m² in de wijk Noordkethelpolder. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².
Groeneweg 31 is een woonhuis in Noordkethelpolder, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Groeneweg 31 heeft 647 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2890 m². In Noordkethelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.104.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groeneweg 31 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Noordkethelpolder in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.104.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Groeneweg 31 in Noordkethelpolder bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groeneweg 31: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Noordkethelpolder: restaurant (2.3 km), cafe (3 km).