Eengezinswoning, tussenwoning De Velden 25 Schiedam

De Velden 25, 3124 CN Schiedam

82 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label A

De Velden 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 110 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Velden 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Velden 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.58 kg/m²

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Schiedam

1890 Inwoners
740 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
736 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Velden
88% Koopwoningen
9.342 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Velden 25

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over De Velden 25

Wat is de geschatte woningwaarde van De Velden 25?

De prijsindicatie voor De Velden 25 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in De Velden is €371.000. Dat komt neer op circa €4.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Velden 25 zich tot de wijk De Velden?

De Velden 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk De Velden. De buurt telt 736 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Velden 25?

De Velden 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Velden, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Velden 25 vergeleken met de buurt?

De Velden 25 heeft 82 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Velden ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Velden 25 en wat betekent dat?

De Velden 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Velden 25?

De Velden 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in De Velden?

De wijk De Velden in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Velden?

Vanuit De Velden 25 in De Velden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3 km.