Streetview Aletta Jacobsstraat 35 Schiedam

Aletta Jacobsstraat 35, 3123 SC Schiedam

156 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Aletta Jacobsstraat 35 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 572 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
572 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Aletta Jacobsstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aletta Jacobsstraat 35

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

2080 Inwoners
970 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
975 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Kastelenbuurt
42% Koopwoningen
10.660 Inwoners per km²

Locatie van Aletta Jacobsstraat 35

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Aletta Jacobsstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Aletta Jacobsstraat 35?

De prijsindicatie voor Aletta Jacobsstraat 35 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Kastelenbuurt is €325.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aletta Jacobsstraat 35 zich tot de wijk Kastelenbuurt?

Aletta Jacobsstraat 35 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Kastelenbuurt. De buurt telt 975 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aletta Jacobsstraat 35?

Aletta Jacobsstraat 35 is een woonhuis in Kastelenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aletta Jacobsstraat 35 vergeleken met de buurt?

Aletta Jacobsstraat 35 heeft 156 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Het perceel is 572 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Kastelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aletta Jacobsstraat 35 en wat betekent dat?

Aletta Jacobsstraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aletta Jacobsstraat 35?

Aletta Jacobsstraat 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kastelenbuurt?

De wijk Kastelenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kastelenbuurt?

Vanuit Aletta Jacobsstraat 35 in Kastelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 2.5 km.