Bovenwoning (appartement) Faassenplein 63 Schiedam

Faassenplein 63, 3123 NG Schiedam

92 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Faassenplein 63 is een bovenwoning (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
305 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met overig
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Faassenplein 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Faassenplein 63

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.25 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2100 Inwoners
905 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Toneelspelersbuurt
57% Koopwoningen
7.423 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Faassenplein 63

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Faassenplein 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Faassenplein 63?

De prijsindicatie voor Faassenplein 63 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Toneelspelersbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €3.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Faassenplein 63 zich tot de wijk Toneelspelersbuurt?

Faassenplein 63 is een bovenwoning (appartement) van 92 m² in de wijk Toneelspelersbuurt. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Faassenplein 63?

Faassenplein 63 is een bovenwoning (appartement) in Toneelspelersbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Faassenplein 63 vergeleken met de buurt?

Faassenplein 63 heeft 92 m² woonoppervlakte en 305 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Toneelspelersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Faassenplein 63 en wat betekent dat?

Faassenplein 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Faassenplein 63?

Faassenplein 63 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Toneelspelersbuurt?

De wijk Toneelspelersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toneelspelersbuurt?

Vanuit Faassenplein 63 in Toneelspelersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.