Streetview Faassenplein 11 Schiedam

Faassenplein 11, 3123 NE Schiedam

79 m² Bouwjaar 1973 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Faassenplein 11 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Faassenplein 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Faassenplein 11

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2100 Inwoners
905 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Toneelspelersbuurt
57% Koopwoningen
7.423 Inwoners per km²

Locatie van Faassenplein 11

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Faassenplein 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Faassenplein 11?

De prijsindicatie voor Faassenplein 11 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Toneelspelersbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €3.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Faassenplein 11 zich tot de wijk Toneelspelersbuurt?

Faassenplein 11 is een appartement van 79 m² in de wijk Toneelspelersbuurt. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Faassenplein 11?

Faassenplein 11 is een appartement in Toneelspelersbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Faassenplein 11 vergeleken met de buurt?

Faassenplein 11 heeft 79 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Toneelspelersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Faassenplein 11 en wat betekent dat?

Faassenplein 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-02-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Faassenplein 11?

Faassenplein 11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Toneelspelersbuurt?

De wijk Toneelspelersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toneelspelersbuurt?

Vanuit Faassenplein 11 in Toneelspelersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.