Streetview Woudweg 24 A Schiedam

Woudweg 24 A, 3123 KB Schiedam

149 m² Bouwjaar 1650

Woudweg 24 A is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1650. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.104.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1650
Woonoppervlakte
149 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Woudweg 24 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Schiedam

50 Inwoners
20 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€1.104.000 Gem. woningwaarde Noordkethelpolder
80% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Woudweg 24 A

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Woudweg 24 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Woudweg 24 A?

De gemiddelde woningwaarde in Noordkethelpolder is €1.104.000. Dat komt neer op circa €7.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woudweg 24 A zich tot de wijk Noordkethelpolder?

Woudweg 24 A is een appartement van 149 m² in de wijk Noordkethelpolder. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woudweg 24 A?

Woudweg 24 A is een appartement in Noordkethelpolder, gebouwd in 1650 (376 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Woudweg 24 A vergeleken met de buurt?

Woudweg 24 A heeft 149 m² woonoppervlakte. In Noordkethelpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.104.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noordkethelpolder?

De wijk Noordkethelpolder in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.104.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordkethelpolder?

Vanuit Woudweg 24 A in Noordkethelpolder bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noordkethelpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Woudweg 24 A: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noordkethelpolder?

Recreatie nabij Noordkethelpolder: restaurant (2.3 km), cafe (3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Woudweg 24 A?