Streetview De la Marplein 19 Schiedam

De la Marplein 19, 3123 AC Schiedam

176 m² Bouwjaar 1977 Label C

De la Marplein 19 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De la Marplein 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De la Marplein 19

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2100 Inwoners
905 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Toneelspelersbuurt
57% Koopwoningen
7.423 Inwoners per km²

Locatie van De la Marplein 19

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over De la Marplein 19

Wat is de geschatte woningwaarde van De la Marplein 19?

De gemiddelde woningwaarde in Toneelspelersbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De la Marplein 19 zich tot de wijk Toneelspelersbuurt?

De la Marplein 19 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Toneelspelersbuurt. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De la Marplein 19?

De la Marplein 19 is een woonhuis in Toneelspelersbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De la Marplein 19 vergeleken met de buurt?

De la Marplein 19 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Toneelspelersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De la Marplein 19 en wat betekent dat?

De la Marplein 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Toneelspelersbuurt?

De wijk Toneelspelersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Toneelspelersbuurt?

Vanuit De la Marplein 19 in Toneelspelersbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Toneelspelersbuurt?