Portiekflat (appartement) Chopinplein 223 Schiedam

Chopinplein 223, 3122 VM Schiedam

94 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Chopinplein 223 is een portiekflat (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met overig
Ligging
Aan park, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Chopinplein 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chopinplein 223

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
108.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.12 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Schiedam

1575 Inwoners
920 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Van Beethovenbuurt
46% Koopwoningen
7.733 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chopinplein 223

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Chopinplein 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Chopinplein 223?

De prijsindicatie voor Chopinplein 223 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Beethovenbuurt is €226.000. Dat komt neer op circa €2.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chopinplein 223 zich tot de wijk Van Beethovenbuurt?

Chopinplein 223 is een portiekflat (appartement) van 94 m² in de wijk Van Beethovenbuurt. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chopinplein 223?

Chopinplein 223 is een portiekflat (appartement) in Van Beethovenbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Chopinplein 223 vergeleken met de buurt?

Chopinplein 223 heeft 94 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Van Beethovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chopinplein 223 en wat betekent dat?

Chopinplein 223 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chopinplein 223?

Chopinplein 223 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Van Beethovenbuurt?

De wijk Van Beethovenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Beethovenbuurt?

Vanuit Chopinplein 223 in Van Beethovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.1 km.