Streetview Schubertplein 186 Schiedam

Schubertplein 186, 3122 NL Schiedam

56 m² Bouwjaar 1970 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Schubertplein 186 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schubertplein 186

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schubertplein 186

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
143.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
412.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
94.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Schiedam

2120 Inwoners
1065 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Groenoord-Noord
36% Koopwoningen
9.545 Inwoners per km²

Locatie van Schubertplein 186

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Schubertplein 186

Wat is de geschatte woningwaarde van Schubertplein 186?

De prijsindicatie voor Schubertplein 186 ligt rond €70.000 tot €95.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenoord-Noord is €229.000. Dat komt neer op circa €4.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schubertplein 186 zich tot de wijk Groenoord-Noord?

Schubertplein 186 is een appartement van 56 m² in de wijk Groenoord-Noord. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.545 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schubertplein 186?

Schubertplein 186 is een appartement in Groenoord-Noord, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schubertplein 186 vergeleken met de buurt?

Schubertplein 186 heeft 56 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Groenoord-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schubertplein 186 en wat betekent dat?

Schubertplein 186 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-11-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 94.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schubertplein 186?

Schubertplein 186 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groenoord-Noord?

De wijk Groenoord-Noord in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenoord-Noord?

Vanuit Schubertplein 186 in Groenoord-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.